Vamberák jazzově: koncert kapely Fanfán Tulipán

Jak zní Porno v morseovce a ladí Náměsíčná liška prozradí na svém květnovém koncertu ve Vamberku kapela Fanfán Tulipán. Stejně jako názvy jejich písní, je hravá i jejich hudba. Tahle pětice mladých muzikantů sice vyrostla z jazzových kořenů, rozhodně se ale není čeho obávat. Na pozvání festivalu Vamberák rozezní už v pátek 19.května krásnou zahradu Muzea Krajky ve Vamberku.Celý článek

Hlasujte pro Vamberák v rychnovské prodejně TESCO!

Od 8.března do 4.dubna nás můžete podpořit svým hlasováním v rychnovské prodejně TESCO! Probojovali jsme se do finále a ucházíme se o podporu 30.000,–. A to už za to stojí! Ke každému nákupu dostanete hlasovací žeton a zbytek je už na vás ;) DĚKUJEME!!!

Tak zase příště!

Je to za námi – obrovská úleva i pocit štěstí, že jsme si to všichni užili.

Děkujeme všem účinkujícím za skvěle zážitky, dobrovolníkům za neocenitelnou pomoc, sponzorům a dárcům za prostředky a všem vám návštěvníkům za neopakovatelnou atmosféru!

Příští rok zas!

 

P. S. Budeme moc rádi, když se s námi podělíte o vaše zážitky a fotky – pošlete nám je na facebook nebo na vamberakfest@seznam.cz Díky!

 

beata-bocek-vamberak-nahled

Písničkářka Beata Bocek

 

houpaci-pohadky-damuza-2-nahled

Houpací pohádky – Damúza

 

vamberak-blue-effect-nahled

Blue Effect na Vamberáku

Co a koho vzít s sebou na Vamberák?

Asi si říkáte, že žádná doporučení na letní festival nepotřebujete. Ale my vám dokážeme, že tomu tak není!

 

 

Deku nebo karimatku: Bude krásně! Vyhlášený meteorologický server yr.no hlásí až 27°C a žádný déšť. Celý festival se bude konat na louce, tak doporučujeme, abyste si na tu letní pohodu přibalili i něco na sezení na trávě. Už se vidíte při poslechu hudby se studeným drinkem v ruce?

 

Foťák nebo chytrý telefon: Protože máme rádi, když se s námi dělíte o vaše fotky! Vyfoťte, co vás na festivalu zaujalo, jak se bavíte, jak se baví ostatní… a vůbec, zachyťte celou festivalovou atmosféru. I selfie s kamarádama bereme!

 

Děti: V kočárku i bez kočárku – děti jsou u nás vždycky vítané! Letošní program nabídne Houpací pohádky a divadelní představení Jak sloni k chobotu přišli. Výtvarné dílny děti zabaví tvořivou chvílí na téma oslava (letos slavíme 5. let!). Taky si s dětmi budete moct prohlížet knížky, které nám do čtecího koutku zapůjčí Městská knihovna Vamberk.

 

Pár drobných: Tradičně budeme vybírat dobrovolný příspěvek. Moc nás potěšíte, když přispějete pár korunami do kasiček u vchodu do areálu festivalu. Ale pozor – letos bude jen jedna a to u vstupu směrem ke koupališti. V minulých letech jsme výtěžek věnovali lokálním dobročinným organizacím, letos jsme se rozhodly vybranými penězi přispět kulturnímu rozkvětu Vamberka. Další kulturní události bude pořádat naše organizace Stu-ART ve spolupráci s městem Vamberk.

 

Rockery: Večer vystoupí česká rockerská legenda Blue Effect.

 

Babičku a dědu: Aby si s vámi užili den venku, poslechli si příjemnou hudbu. Zejména dědečkové jistě ocení krásné zpěvačky Beatu Bocek nebo Elišku Buocikovou. A navíc se potkají se starými známými a sousedy.

 

Tanečníky: A prokočilá hodina bude patřit tanci. Se známými rock'n'rollovými melodiemi vystoupí kapela Dirty Rudolph and his Rock'n'roll mates. A bude to jízda!

Facebook