Vamberák v divokých rytmech

Už pošesté oživil Festival Vamberák prázdninovou pohodu města. Kdo se nebál vysokých teplot, užil si společně s námi 26. srpna kulturně bohatý den. Připomenout si Vamberácký den můžete ve fotogalerii zde.  

 

Pro děti nechyběly výtvarné dílny, pro ty znavené čtecí koutek, pro milovníky tichých gest a akrobacie jsme přivezli dívčí kolektiv Holektiv a jejich pantomimické etudy. Podvečerní a večerní program pak už patřil hudbě. Tereza Bártová pouze s kytarou ukázala, že její vlastní tvorba má stejné charisma jako coversongy, které umí skvěle. Hradečtí Bob-Art rozvlnili posluchače při zapadajícím slunci. Hlavním hostem letošního festivalu byli rumunští Fanfara Transilvania. Devět dechových nástrojů a cigánský temperament zajistili atmosféru pravého balkánského večírku. Rytmus si nás rychle podmanil a po skončení kapela nestihla rozdávat CD na všechny strany. Po rumunské smršti se na vlnách funky vezla pražská kapela plná talentu – Megaphone. Ani kapky deště nás v tanci nezastavily! Půlnoční průtrž mračen ale bohužel zastavila poslední vystupující kapelu – místní Inf4mation, kteří přes veškeré odhodlání svůj set nakonec nemohli odehrát. Snad příště!  

 

Díky vašemu dobrovolnému vstupnému jsme na organizaci dalších kulturních akcí pod hlavičkou Festivalu Vamberák vybrali celkem 12 156 Kč. Děkujeme vám, že jste u toho byli s námi!



Komentáře


1 | qzz888 | 28. 12. 2017 Čt 8:01

reagovat

<H1><a href=„http://­www.nikeroshe­one.co.uk“ title=„nike roshe run one“><strong>nike roshe run one</strong></a></H1>
<a href=„http://­www.air-max.us.com“ title=„air max“><strong>air max</strong></a>
<H1><a href=„http://­www.adidasneo­.org.uk“><stron­g>adidas neo</strong></a></H1>
<a href=„http://­www.jordansho­es.com.co“><stron­g>jordan shoes</strong></a>
[url=http://www­.linksoflondo­nus.com][b]lin­ks of london[/b][/url]
[url=http://www­.nike-huarache.com]nike huarache[/url]
http://www.louboutinshoes.uk


2 | Shikha Sharma @ | 12. 1. 2018 Pá 11:44

reagovat

Packers And Movers Jaipur

We Provide Best Packers And Movers Jaipur List for Get Free Best Quotes, Compare Charges, Save Money And Time,Household Shifting Services @ http://jaipurpackersandmovers.in/


3 | Shikha Sharma @ | 12. 1. 2018 Pá 11:47

reagovat

packers movers jaipur

Packers And Movers Jaipur to Bhubaneswar @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-bhubaneswar
Packers And Movers Jaipur to Bhopal @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ur-to-bhopal
Packers And Movers Jaipur to Lucknow @ http://jaipurpackersandmovers.in/…r-to-lucknow
Packers And Movers Jaipur to Chandigarh @ http://jaipurpackersandmovers.in/…o-chandigarh
Packers And Movers Jaipur to Patna @ http://jaipurpackersandmovers.in/…pur-to-patna
Packers And Movers Jaipur to Mumbai @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ur-to-mumbai
Packers And Movers Jaipur to Haridwar @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-to-haridwar
Packers And Movers Jaipur to Noida @ http://jaipurpackersandmovers.in/…pur-to-noida
Packers And Movers Jaipur to Leh @ http://jaipurpackersandmovers.in/…aipur-to-leh
Packers And Movers Jaipur to Guntur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ur-to-guntur
Packers And Movers Jaipur to Muzaffarpur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-muzaffarpur
Packers And Movers Jaipur to Indore @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ur-to-indore
Packers And Movers Jaipur to Surat @ http://jaipurpackersandmovers.in/…pur-to-surat


4 | Shikha Sharma @ | 12. 1. 2018 Pá 12:12

reagovat

Packers And Movers Jaipur

Packers And Movers Bhilwara @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ers-bhilwara
Packers And Movers Kota @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-movers-kota
Packers And Movers Ajmer @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-ajmer
Packers And Movers Alwar @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-alwar
Packers And Movers Chittorgarh @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-chittorgarh
Packers And Movers Bharatpur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-bharatpur
Packers And Movers Bikaner @ http://jaipurpackersandmovers.in/…vers-bikaner
Packers And Movers Bhiwadi @ http://jaipurpackersandmovers.in/…vers-bhiwadi
Packers And Movers Jaisalmer @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-jaisalmer
Packers And Movers Jodhpur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…vers-jodhpur
Packers And Movers Udaipur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…vers-udaipur
Packers And Movers Abu Road @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ers-abu-road
Packers And Movers Banswara @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ers-banswara
Packers And Movers Barmer @ http://jaipurpackersandmovers.in/…overs-barmer
Packers And Movers Bundi @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-bundi
Packers And Movers Chomu @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-chomu
Packers And Movers Churu @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-churu
Packers And Movers Dausa @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-dausa
Packers And Movers Dholpur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…vers-dholpur
Packers And Movers Dungarpur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-dungarpur
Packers And Movers Hanumangarh @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-hanumangarh
Packers And Movers Hindaun @ http://jaipurpackersandmovers.in/…vers-hindaun
Packers And Movers Jalore @ http://jaipurpackersandmovers.in/…overs-jalore
Packers And Movers Jhalawar @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ers-jhalawar
Packers And Movers Jhunjhunu @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-jhunjhunu
Packers And Movers Kankroli @ http://jaipurpackersandmovers.in/…ers-kankroli
Packers And Movers Mount Abu @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-mount-abu
Packers And Movers Nagaur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…overs-nagaur
Packers And Movers Nathdwara @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-nathdwara
Packers And Movers Nawalgarh @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-nawalgarh
Packers And Movers Pali @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-movers-pali
Packers And Movers Pratapgarh @ http://jaipurpackersandmovers.in/…s-pratapgarh
Packers And Movers pushkar @ http://jaipurpackersandmovers.in/…vers-pushkar
Packers And Movers Rajsamand @ http://jaipurpackersandmovers.in/…rs-rajsamand
Packers And Movers Sawai Madhopur @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-sawai Madhopur
Packers And Movers Sirohi @ http://jaipurpackersandmovers.in/…overs-sirohi
Packers And Movers Sojat @ http://jaipurpackersandmovers.in/…movers-sojat
Packers And Movers Ganganagar @ http://jaipurpackersandmovers.in/…s-ganganagar
Packers And Movers Tonk @ http://jaipurpackersandmovers.in/…-movers-tonk


* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Facebook